Sponsorzy

 

Projekt strony:

TENIS STOŁOWY – dwa mecze GORCÓW w I lidze.

Klub Sportowy "GORCE" zaprasza na mecze o Mistrzostwo I Ligi Tenisa Stołowego mężczyzn.  Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny będzie AUKS PWSZ TREFL Zamość, a mecz odbędzie się 22.11.2013 r. /piątek/ o godz. 19:00 w sali sportowej przy Alei Tysiąclecia 74.

 

Gospodarze wystąpią w składzie: Klag Tomasz, Mozdyniewicz Marek, Klocek Tomasz, Mikołaj Kierski, i Jakub Czyszczoń.  W zespole gości najmocniejszym punktem będzie zapewne Maciej Nowaliński reprezentant kraj. Zespół uzupełniają Daniel Puchalski, Daniel Kisielewicz i Błażej Ferens w walce z którymi nasi zawodnicy będą szukać potrzebnych do zwycięstwa punktów. Mamy nadzieję że licznie zgromadzona publiczność zobaczy emocjonujący, stojący na dobrym poziomie mecz.

Następnego dnia w sobotę o godz. 16:00 do Nowego Targu zawita mocny zespół z Lublina  UKS 23 ASKO w składzie Dariusz Kiełb, Maciej Chojnicki, Łukasz Jarocki i Wiktor Franc. Szczególnie dwaj pierwsi zawodnicy nie wymagają rekomendacji. Nie mając nic do stracenia liczymy na dobre spotkanie i miła niespodziankę ze strony zawodników Gorców.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich a szczególnie tych ,którzy jeszcze nie byli świadkami meczu tenisa stołowego z udziałem naszych zawodników.

Zapraszamy na treningi

Prowadzimy ciągły nabór do sekcji prowadzonych przez KS Gorce Nowy Targ w każdej kategorii wiekowej. Więcej informacji w siedzibie klubu.

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń